Науковий лекторій в скарбниці мудрості і знань

IMG 085622   березня 2017 року

22 березня 2017 р. студенти І-ІІІ курсів спеціальностей «Бібліотечна справа» та «Діловодство» під керівництвом викладача циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології О. А. Сірої відвідали Національну бібліотеку України імені В. І. Вернадського.
Під час наукового лекторію співробітників НБУВ: Н.П. Бондар, завідувача Відділу стародруків та рідкісних видань, кандидата історичних наук; І. О. Ціборовської-Римарович, провідного фахівця Відділу стародруків та рідкісних видань, старшого наукового співробітника, кандидата історичних наук; Л. В. Івченко, завідувача Відділу музичних фондів, кандидата мистецтвознавства; Л. М. Гутник, молодшого наукового співробітника Відділу образотворчих мистецтв; Г. М. Юхимця, завідувача Відділу образотворчих мистецтв, кандидата мистецтвознавства, доцента, - студенти довідалися про історичні факти заснування та пріоритетні напрями розвитку Відділу стародруків та рідкісних видань, Відділу музичних фондів, Відділу образотворчих мистецтв.
Висловлюємо щиру вдячність за активну і плідну співпрацю колективу Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.