Екскурсія до Музею новин

IMG 085625   березня 2017 року

25 березня 2017 року для студентів Університетського коледжу групи ПОмс-3-16-4.0д була організована екскурсія до Музею новин. Студенти дізналися, як створюються новини, довідалися про 100 головних новин України, спробували себе у ролі ведучого і кореспондента ТСН України, побачили унікальні експонати, зокрема, головний прапор країни, який у 1991 році В.Чорновіл вніс до Верховної Ради після проголошення незалежності України; сфотографувалися у двигуні легендарного літака "Мрія"; за допомогою окулярів віртуальної реальності здійснили уявну подорож до Верховної Ради, до зони відчуження навколо Чорнобильської АЕС, а також на передову лінію бойових дій в Луганській та Донецькій областях.

Модератор заходу - куратор академічної групи, викладач циклової комісії природничих дисциплін Коровіна В.А.