Вітаємо переможців I Всеукраїнського конкурсу інструментально-виконавської майстерності «BELLISSIMO–2017»!

IMG 085626   березня 2017 року

25–26 березня 2017 року в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся І Всеукраїнський конкурс інструментально-виконавської майстерності «BELLISSIMO–2017». Виконавці змагалися у чотирьох номінаціях: фортепіано, оркестрові духові, народні, струнні інструменти. Голова журі – диригент, композитор, професор Віденського університету музики та образотворчого мистецтва, художній керівник Віденського музичного семінару Курт Шмід.
Вітаємо конкурсантів, студентів спеціальності «Музичне мистецтво», які гідно представили Університетський коледж на конкурсі, подарувавши глядачам неповторні хвилини натхнення:
БЕВЗЮКА МИРОСЛАВА (IV курс) – ДИПЛОМ Лауреата I ступеня, номінація «Фортепіано»,
ЩЕГЛЮК ВІКТОРІЮ (І курс) – ДИПЛОМ Лауреата III ступеня, номінація «Фортепіано»,
а також РОМАНЕНКО АНАСТАСІЮ РОМАНІВНУ, викладача Університетського коледжу (фортепіано).