Виїзне заняття на тему: «Охорона навколишнього середовища від забруднення»

IMG 085621   березня 2017 року

23 березня 2017 року на базі Оранжерейного комплексу Київського ботанічного саду ім. М.М. Гришка були проведені виїзні заняття з хімії для студентів груп ПОмс-1-16-4.Од., ДОмс-1-16-3.Од., ХОРмс – 1-16-4.Од.
Під час заняття студенти ознайомились з негативним впливом різного виду забруднень на живі організми у великому місті та отримали конкретні поради зі збереження і охорони рідкісних рослин.
На лекції студенти оглянули експозиції екзотичних і субтропічних рослин, відвідали єдину в Україні експозицію орхідей, мали можливість під час масового цвітіння помилуватися красою азалій та камелій, а також отримали практичні рекомендації стосовно озеленення приміщень.
Незважаючи на те, що значна кількість родин представлена лише кількома видами, студенти в оранжереї «Тропіки» змогли побачити рослини, які є характерним елементом рослинності тропічних країн.
Модератор заходу - викладач ЦК природничих дисциплін Глухенька Л.М.