Відкрите заняття-гра з фізики «Останній герой»

IMG 085620   березня 2017 року

20 березня 2017 року в групі ДОмс-1-16-3.Од Університетського коледжу відбулось відкрите заняття – гра з фізики «Останній герой» на тему: «Електричне поле», «Закони постійного струму».
Викладачем було створено умови для розвитку особистості студентів використовуючи ігрову форму з творчими завданнями: ребуси, кросворди, унаочнення, опитування, відеофрагменти. Підвищено інтерес до фізики, формуючи уявлення студентів про наявність енергії в електричному полі, розвинуто пізнавальні можливості, спостережливість та логічне мислення. Заняття пройшло доброзичливо, з почуттям відповідальності та співпереживання під час виконання завдань.
Модератор – кандидат педагогічних наук, викладач циклової комісії природничих дисциплін Я.В. Карлінська.