Виїзне заняття з педагогіки на базі Київського педагогічного музею

IMG 085616   березня 2017 року

16 березня 2017 року на базі Київського Педагогічного музею було проведено лекцію з педагогіки для студентів групи ФВмс-1-15-4.Од.
Студенти мали можливість оглянути виставку науково-методичних праць відомих українських педагогів К.Д.Ушинського та В.О.Сухомлинського, Б. Д. Грінченка, С. Ф. Русової. Власноруч потримати їхні перші рукописи, попрацювати на воскових табличках.
Важливою вимогою до особистості спеціаліста є здатність до творчості, професійна мобільність, здатність до постійного професійного саморозвитку і самовдосконалення, тому виїзне заняття дозволило студентам глибше зрозуміти загальні положення та аспекти педагогіки та майбутню професію.
Модератор – кандидат педагогічних наук, викладач циклової комісії природничих дисциплін Я.В. Карлінська.