Виїзне заняття на тему «Організація техніко-економічної та фінансової діяльності підприємства»

IMG 085616   березня 2017 року

16.03.2017 р. на базі ПАТ «Оболонь» було проведено виїзне заняття для студентів ІІІ курсу спеціальності Фінанси і кредит за темою «Організація техніко-економічної та фінансової діяльності підприємства».
Мета заняття: закріплення та розширення набутих знань з питань загальної характеристики діяльності підприємства, його структурних підрозділів, оцінки сучасного стану фінансової діяльності підприємства ПАТ «Оболонь»; проведення оцінки основних ризиків, загроз та можливостей розвитку підприємства; порівняння діяльності підприємства з його основними конкурентами; ознайомлення із внутрішньою і зовнішньою діяльністю підприємства.
Модератори: к.е.н. Ганущак Т.В., к.е.н. Кичань О.М.