Виїзне практичне заняття з дисциплін «Аудит підприємницької діяльності», «Казначейська справа», «Банківські операції»

IMG 085614   лютого 2017 року

14.02.2017 р. було проведено виїзне практичне заняття з дисциплін «Аудит підприємницької діяльності», «Казначейська справа», «Банківські операції» для студентів ІІІ курсу спеціальності Фінанси і кредит в приміщенні ПриватБанку за адресою: Предславенська, 19.
Метою заняття було ознайомити студентів з умовами робочих місць спеціалістів банку, надати можливість поспілкуватися зі спеціалістами, що працюють у відділенні банку, дізнатися перспективи кар’єрного зростання на посаді, мали можливість подивитися презентацію про Головний офіс ПриватБанку, поспостерігати та бути співучасником співрозмови у call-центрі, що дало їм можливість наочно продемонструвати складні ситуації комунікацій працівників зі споживачами та шляхи їх вирішення.
Модератор: Кичань Ольга Миколаївна.