Студенти Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка освоюють робототехніку

IMG 085614   грудня 2016 року

В Київському університеті імені Бориса Грінченка в рамках міжнародного проекту Tempus DesIRE, координатором якого є проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Морзе Н.В., упродовж листопада-грудня організовані заняття для студентів Університетського коледжу спеціальності 5.01010201 «Початкова освіта». Робототехніка, як до один з напрямків STEM-освіти, є необхідною у підготовці вчителів початкових класів. Студенти мали змогу отримати теоретичні знання та практичні навички в сфері робототехніки. Заняття пройшли в сучасній комп'ютерній лабораторії з наборами конструкторів, з деталей яких, студенти конструювали роботи та складали програми для виконання природничо-наукових досліджень. Організацією та проведенням занять займалися викладачі циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Університетського коледжу Гладун Марія Анатоліївна та Марченко Тетяна Іванівна.