Мовознавчий тренінг «Знайомі незнайомці»

IMG 085609   грудня 2016 року

9 грудня в Університетському коледжі відбувся мовознавчий тренінг «Знайомі незнайомці», спрямований на вивчення найфундаментальнішої праці Б.Д.Грінченка-лексикографа «Словарь української мови».
У заході брали участь студенти груп ХОРмс-1-16-4.Од та ВСмс-1-16-4.Од., а також звучала поезія Б.Грінченка, уривки з його прозових творів у виконанні студентів спеціальності «Початкова освіта», юних талантів театру Університетського коледжу «Іскра Прометея» (художній керівник – В.П.Пастушенко), зокрема: Лобирєвої Є., Кульчицької О., Єрохіної М., Литвинової Н., Ткачук К., Чіки В., Погрібної А., Сірко А.
Модератор заходу – Король Н.В., викладач циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології.