Круглий стіл на тему «Київський університет імені Бориса Грінченка крізь призму мікроісторії»

IMG 085609   грудня 2016 року

09.12.2016 року в рамках Грінченківської декади за участі студентів групи ПОмс-1-13-4.0д відбулося засідання круглого столу на тему: «Київський університет імені Бориса Грінченка крізь призму мікроісторії». Модератори: викладачі циклової комісії з педагогічної освіти Артюх Л.Л. і Петренко Л.П.
Студенти виступили з повідомленнями про основні віхи життя, творчої і громадської діяльності Бориса Грінченка, історію становлення та перспективи розвитку Університету. В процесі обговорення учасники круглого столу зробили спробу осмислити феномен особистості Бориса Грінченка як прикладу лідерства-служіння і визначити можливі шляхи втілення основних ідей духовного лідера Університету.