Засідання наукового гуртка «Консонанс» на тему: «Творчість Бориса Грінченка як джерело натхнення українських композиторів»

IMG 085605   грудня 2016 року

03 грудня 2016 року в Університетському коледжі відбулося засідання наукового гуртка «Консонанс» на тему: «Творчість Бориса Грінченка як джерело натхнення українських композиторів».

Мета заходу: ознайомити студентів з музичним архівом Бориса Грінченка; продемонструвати визначні зразки пісенної та інструментальної творчості українських композиторів, що черпали натхнення в слові талановитого письменника, видатного педагога, фольклориста та етнографа Бориса Дмитровича Грінченка.
У заході взяли участь студенти спеціальності «Музичне мистецтво» І-ІІІ курсу.
Дякуємо учасникам за цікаві доповіді та ґрунтовні виступи, творчу співпрацю і дружню атмосферу.
Модератори: викладачі циклової комісії музики і хореографії Рахманова О. К. та Романова Т.В.