Круглий стіл на тему: «Впровадження педагогічних ідей Бориса Грінченка у процес навчальної практики»

IMG 085602   грудня 2016 року

2 грудня 2016 року в Університетському коледжі було проведено круглий стіл на тему: «Впровадження педагогічних ідей Бориса Грінченка у процес навчальної практики» для студентів ММмс-1-15-4.0д, ММмс-1-14-4.0д, ММмс-1-13-4.0д.
Мета заходу: проаналізувати і розкрити основні дидактичні принципи освітньої концепції Бориса Грінченка, характерні особливості його педагогічних ідей, визначити подальші шляхи впровадження національних ідей Бориса Грінченка в сучасне освітнє середовище.
Учасниками круглого столу було визначено подальші шляхи впровадження педагогічних ідей Бориса Грінченка у процес навчальної практики та запропоновано розробити методичний посібник з українським пісенним репертуаром, удосконалити форми проведення уроків музичного мистецтва та позакласних заходів, передбачивши використання мультимедійних і комп'ютерних технологій.
Модератор заходу – Теряєва Л.А., викладач циклової комісії музики і хореографії.