Зустріч з членом Спілки письменників України Самойленком А.П.

IMG 085611   листопада 2016 року

З води і роси вам. Хай сонце сіяє
Над нашим чудовим Тарасовим краєм,
Хай повняться скрекотом гнізда лелечі
На радість дорослим
(А.Самойленко)

У рамках декади «Дні української писемності і мови» 11 листопада 2016 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася презентація збірки «Обрії родинного поля: Поезія, проза», автором якої є Самойленко А.П. – член Національної спілки письменників України, лауреат Міжнародного конкурсу сучасної української пісні імені Георгія Кузовкова (м.Санкт-Петербург), лауреат конкурсу «200 років від дня народження Т.Г.Шевченка» (м.Черкаси), дипломант Черкаської обласної організації Національної Всеукраїнської музичної спілки.
У поетичному доробку письменника не одна збірка: «Кобзареве поле», «Моринська криниця», «З калинового краю», «Роду мого джерело», «Закоханий розмай», «Негаснуча зоря поета». На його слова написано понад 40 пісень та романсів. До нової збірки увійшли власні поезії, авторські переклади А.Фета та Ф.Тютчева, три поеми («Поле», «Ліс»,. «Чорна діра»), а також низка зворушливих оповідань.
Не одна поезія була продекламована Анатолієм Павловичем. Простота мовлення, музичність та ритмічність поезії, глибокі почуття, щирість і відвертість слова були сприйняті вдячними слухачами.

Модератор заходу – Дем’яненко С.І., заступник директора, викладач коледжу.