Конкурс знавців рідної мови: «Не цурайтесь мови, вмійте розмовляти, щоб слова казкові вміли оживати»

IMG 08568   листопад 2016 року

8 листопада 2016 року в Університетському коледжі відбувся конкурс знавців рідної мови «Не цурайтесь мови, вмійте розмовляти, щоб слова казкові вміли оживати» за участі студентів I курсу спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта» та акторів театру «Іскра Прометея».
Мета заходу: узагальнити знання студентів із української мови, формувати пізнавальні інтереси, розширювати світогляд; виховувати любов до українського слова, долучити студентів до духовного багатства народу.
Модератори - викладачі циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Кашуба Н.В. та Груздьова О.В.