Методичний семінар «Застосування презентацій у форматі Pecha Kucha як складова педагогічної культури викладачів вищої школи»

IMG 085603   листопада 2016 року

3 листопада 2016 року в Університетському коледжі старший викладач Калашник Оксана Сергіївна провела методичний семінар на тему «Застосування презентацій у форматі Pecha Kucha як складова педагогічної культури викладачів вищої школи». Викладачі ознайомилися з форматом презентації Pecha Kucha, можливостями її застосування в освітньому процесі з метою впровадження практично-орієнтованого підходу до навчання, реалізації міжпредметних зв’язків, підвищення мотивації та індивідуалізації навчання. Студентами І-ІІІ курсів у форматі Pecha Kucha були продемонстровані презентації з дисципліни «Англійська мова (за професійним спрямуванням)» та здобутки наукового товариства "The young scientists".