Науково-методичний семінар на тему «Сучасні навчальні технології формування здоров’язбережувльної компетентноті в молодших школярів»

IMG 085620   жовтня 2016 року

20 жовтня 2016 року в Університетському коледжі к.п.н. Хитра З.М. провела науково-методичний семінар на тему «Сучасні навчальні технології формування здоров’язбережувльної компетентноті в молодших школярів».
Викладачі на семінарі ознайомились з сутністю та структурою здоров’язбережувальної компетентності, її складовими, переліком життєвих навичок, що сприяють здоровому способу життя. Були апробовані різноманітні інтерактивні вправи, які рекомендують здійснювати в початковій школі з метою формування в учнів здоров’язбережувальної компетентності, а саме ділова гра, мозкова атака, кейс-метод, створення мапи здоров’я тощо.