Звіт директора Університетського коледжу

IMG 085615   червня 2016 року

15 червня 2016 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулись загальні збори трудового колективу.
Порядок денний:

1. Звіт директора Братко М.В. про результати діяльності Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка за період 2011-2016 н.р.

2. Висування кандидатури Братко М.В. для балотування на посаду директора Університетського коледжу на засіданні Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка.

Після доповіді директора відбулося обговорення, в якому взяли участь ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України Огнев’юк В.О., викладачі та студенти коледжу.
За результатами таємного голосування роботу директора за звітний період було визнано задовільною 94,5 % делегатів.
Переважною більшістю голосів колектив підтримав кандидатуру Братко М.В. для балотування на посаду директора Університетського коледжу.

Вітаємо нашого директора та зичимо успіхів у подальшій роботі!