Звітне засідання студентських наукових гуртків

IMG 085630   травня 2016 року

30 травня 2016 р. в Університетському коледжі відбулося відкрите звітне засідання студентських наукових гуртків.
Мета заходу: підвести підсумки роботи за рік, презентувати найвагоміші набутки студійців, пропагувати діяльність наукових гуртків серед студентів І-ІІ курсів.
На заході зі звітом виступи студенти таких наукових гуртків: "Ірій", "Фрактал", "Лабіринт", "Bibliosoft", "Світогляд". Виступи студійців з науково-пошуковими проектами супроводжувалися мультимедійними презентаціями. Студійці наукового гуртка «Фрактал» зосередили увагу на практиці друку наукових статей у фахових журналах України та за кордоном, зокрема у Польщі.
Водночас студенти творчих спеціальностей "Дизайн" та "Образотворче мистецтво" презентували анімаційні мультфільми «Один день з життя студента».
За плідну роботу, активну участь у науковій роботі у 2015-2016 н.р. та з нагоди Фестивалю науки грамотами та подякою ректора Університету були нагородженні викладачі коледжу Руденко Н.М., Розінкевич Н.В., Гладун М.А., Кифенко Г.М., та студенти Литвин А., Поремський М., Соченко Л., Савич Д., Петренко М., Паньків К.