Нова прем`єра!

IMG 085620   травня 2016 року

10 травня 2016 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась прем`єра – студентський театр «Іскра Прометея» показав цікаву виставу за мотивами Юрія Мокрієва в інтерпретації Валентини Пастушенко «Веселі заручини». Актори ще раз довели, що «Amor vincit omnia» – кохання все перемагає – всі прикрощі і незгоди.
Спектакль вийшов веселим і добрим і змусив сцену і залу знову посміхнутися, додав глядачам життєвого оптимізму. А ще всіх полонила добірна, чиста українська мова вистави.
А 20 травня 2016 року «Іскра Прометея» на запрошення адміністрації спеціалізованої школи №113 технологічного та спортивного профілю навчання
I- III ступенів м. Києва показала свою комедію і на просторій сцені цього гарного навчального закладу. Учні, весь колектив школи тепло, із вдячністю зустріли виставу артистів-ентузіастів, які ще раз переконали глядачів, що «Amor – magister optimus» – любов – найкращий учитель.
Адміністрація школи нагородила театр «Іскра Прометея» Подяками та Подячними листами на адресу директора Університетського коледжу та ректора Київського університету імені Бориса Грінченка.