Гала-концерт Третього міського фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Кампанелла»

IMG 085619   травня 2016 року

19 травня 2016 року в актовій залі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Гала-концерт і церемонія нагородження переможців Третього міського фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Кампанелла».
З вітальним словом до гостей, учасників та переможців фестивалю-конкурсу звернулась Почесний голова журі, директор Університетського коледжу, кандидат педагогічних наук, доцент Марія Василівна Братко.
Участь у фестивалі взяли 228 учасників з м. Києва та Київської області. Учасники фестивалю отримали сертифікати. Переможці були нагороджені почесними грамотами та дипломами.

Результати Третього міського фестивалю-конкурсу дитячого та

юнацького виконавчого мистецтва «Кампанелла»