Круглий стіл: «Навчання іноземної мови у початковій школі: проблемні ситуації та шляхи їх вирішення»

IMG 085618   травня 2016 року

18 травня 2016 року в рамках Фестивалю науки відбувся круглий стіл «Навчання іноземної мови у початковій школі: проблемні ситуації та шляхи їх вирішення», в якому взяли участь студенти ІІІ та IV курсів спеціальності «Початкова освіта».
Метою заходу було обговорення типових проблемних ситуацій при вивченні іноземної мови у початковій школі, визначення факторів, що їх зумовлюють, та пошук оптимальних шляхів їх розв'язання; розкриття важливості вміння приймати самостійні правильні рішення у формуванні професійної компетентності майбутнього фахівця.
Родзинкою заходу стало моделювання ситуацій із досвіду студентів під час проходження навчальної та виробничої практик.
Організатор та модератор заходу - Л.Ю. Руснак, викладач циклової комісії іноземних мов.