Педагогічна рада «Освітньо-професійна функція освітнього середовища Університетського коледжу: практично-прикладний аспект»

IMG 085618   травня 2016 року

18 травня 2016 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась тематична педагогічна рада «Освітньо-професійна функція освітнього середовища Університетського коледжу: практично-прикладний аспект».
З основною доповіддю на тему «Практична підготовка студентів в Університетському коледжі: досягнення, проблеми, перспективи» виступив завідувач навчально-виробничої практики Запара О.В.
Також з доповідями виступили:
- Ладоненко М.І., Казіміренко О.В. Досвід ЦК образотворчого мистецтва та дизайну щодо організації практичної підготовки студентів.
- Сіра О.А. Провідна роль практики в системі якісної професійної підготовки бібліотекарів.
- Кифенко А.М. Особливості практичної підготовки студентів спеціальності «Музичне мистецтво.
- Середня В.І. Особливості підготовки майбутніх фахівців до реалізації функцій соціально-педагогічної діяльності: практичний аспект.
Особливою була доповідь студенток 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» Ярмак Т.С., Бондаренко К.Р, Коломієць Т.А. на тему «Безперервна практика в ЗОШ Київської, Луганської та Донецької областей.»
До обговорення питань активно долучились викладачі, члени Ради студентського самоврядування. За результатами педагогічної ради були прийняті рішення для оптимізації системи практичної підготовки студентів в Університетському коледжі, впровадження нових форм практик та інших заходів, направлених на забезпечення здобуття студентами професійних компетенцій при проходженні практики.