Круглий стіл на тему: «Роль педагогічної практики у професійному становленні майбутніх учителів музики»

IMG 085618   травня 2016 року

18 травня 2016 р. викладачами коледжу Теряєвою Л.А. і Кашперським О.С. було організовано і проведено круглий стіл на тему: «Роль педагогічної практики у професійному становленні майбутніх учителів музики», у якому прийняли активну участь викладачі циклової комісії музики і хореографії та студенти 1-4 курсів спеціальності «Музичне мистецтво».
Мета заходу - висвітлення професійної діяльності студентів на різних етапах проходження педагогічної практики від спостереження до самостійного проведення музичних занять, уроків музики і позакласних заходів; творче застосування у практичній діяльності теоретичних знань, отриманих майбутніми учителями музики за період навчання у коледжі; розкриття важливості педагогічної практики у формуванні професійної компетентності майбутніх фахівців.