Участь в роботі експериментального гуртка «3D друк - від теорії до практики!»

IMG 085611   травня 2016 року

11 травня 2016 року студенти Університетського коледжу взяли участь в роботі експериментального гуртка «3D друк - від теорії до практики!», який організовано в рамках міжнародного проекту Tempus DesIRE для впровадження технології 3D друку в освітню діяльність Київського університету імені Бориса Грінченка.
Під час заняття учасники дізналися про технології 3D друку, види 3D принтерів та сфери їх застосування. Студенти ознайомилися з поняттям STL-формату, матеріалами, які використовуються при «вирощуванні» 3D моделі, та мали змогу побачити процес друку.
Студенти Університетського коледжу спеціальності «Початкова освіта» виявили професійну зацікавленість щодо участі в роботі гуртка. Студенти переконані, що технологія 3D друку відкриває широкі можливості для організації навчального процесу з галузі Технології в початковій школі, адже це дасть змогу створювати власні моделі, підвищувати мотивацію та зацікавленість дітей до STEM-освіти.