Вікторина з англійської мови Language Quiz

IMG 085629   квітня 2016 року

29 квітня 2016 року в Університетському коледжі відбулася щорічна вікторина з англійської мови Language Quiz, де традиційно взяли участь найрозумніші та найамбітніші студенти І курсу. За результатами попереднього відбору в інтелектуальному поєдинку, темою якого цьогоріч стала "Great Britain", зійшлися студенти десятьох спеціальностей: "Початкова освіта", "Дошкільна освіта", "Соціальна педагогіка", "Видавнича справа та редагування", "Фізичне виховання", "Правознавство", "Діловодство", "Бібліотечна справа", "Організація виробництва", "Фінанси і кредит". У фіналі конкурсу взяли участь 21 студент, що мають найкращі знання з англійської мови, склавши 3 команди-суперники. Суперництво, проте, було дружнім, і попри те, що учасники набрали різну кількість балів, усі отримали корисний досвід роботи в команді та поглибили свої знання про Великобританію.
Організатором та модератором заходу стала Лариса Юріївна Руснак, викладач циклової комісії іноземних мов.