ІІІ міський фестиваль-конкурс дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Кампанелла»

IMG 085627   квітня 2016 року

27 квітня 2016 року в актовій залі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка розпочалися конкурсні прослуховування учасників ІІІ міського фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Кампанелла». Фестиваль відбудеться 11-13 травня 2016 року в приміщенні Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.

У цьому році участь у фестивалі візьмуть понад 200 учасників з м. Києва та Київської області. У конкурсі беруть участь учні дитячих музичних шкіл, дитячих шкіл мистецтва, Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М.В. Лисенка, дитячої Академії мистецтв, вихованці Центрів дитячої та юнацької творчості, а також студенти музичних, музично-педагогічних, культосвітніх вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Віковий ценз учасників – 11-20 років.