Участь у III Всеукраїнській науковій конференції молодих вчених та студентів «Молодь і наука ХХІ століття» у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

IMG 085612   квітня 2016 року

Учасники Наукового товариства «Лабіринт» Університетського коледжу Колбасюк Лоліта, Паньків Катерина, Петренко Марина, Кремінь Каріна, Гаман Аліна, Поремський Микита, а також викладачі циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Мусіяченко О. С. та Поцелуйко А. М. взяли участь у роботі III Всеукраїнської наукової конференції молодих вчених та студентів «Молодь і наука ХХІ століття», що відбувалася 12-13 квітня  у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».