IMG 085617   березня 2016 року

17 березня 2016 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Студентство та інновації: Startup-проекти молодих дослідників», учасниками якої були студенти Університетського коледжу, зокрема: Бондаренко А.В., Зубань Д. В., Бабич О.О., Дубик Д.В. Папченко Д.О., Вовчок Л. І. (спеціальність «Організація виробництва»), Соченко Л А. («Образотворче мистецтво»), Ковтун Я.А., Лівшун Є.С. («Бібліотечна справа»), Солоніна Д. Б. («Фінанси і кредит»), Овчінніков І. О. («Початкова освіта»), Колбасюк Л. Є. («Правознавство»), Литвин А. В. («Видавнича справа») та Савич Д. О. («Дизайн»).
Студенти отримали сертифікат учасника науково-практичної конференції, а Савич Д. О. здобула ІІІ місце у секції «Соціальний проект: від задуму до реалізації».
Вітаємо усіх учасників конференції з першими перемогами та бажаємо творчих успіхів в науково-пошуковій діяльності.