Нагородження переможців конкурсу олійного живопису «A La prima»

IMG 085604   березня 2016 року

4 березня 2016 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося нагородження студентів, які брали участь у конкурсі олійного живопису «A La prima».
Метою цього конкурсу, організованого спільно з галереєю «Коло», є збереження та розвиток традицій української класичної академічної школи, підвищення художнього рівня та удосконалення майстерності майбутніх митців, виявлення та заохочення найбільш талановитих студентів. Конкурс такого формату проводився у стінах коледжу вперше. Його призерами стали:
І місце – Кравчук Ірина, група ОМмс-1-12-4.Ом, "Цікава поличка";
ІІ місце – Дєточка Ольга, група ОМмс-1-12-4.Ом, "Натюрморт з квітами та фруктами";
ІІІ місце – Дідевич Юлія, група ОМмс-1-13-4.Ом, "Натюрморт з сухоцвітом".
Переможці отримали подарунки від директора галереї «Коло» О.М.Старшинової. Картини призерів конкурсу будуть продані на аукціоні, метою якого є збір коштів на потреби бійців АТО.
Університетський коледж й надалі планує продовжувати співпрацю з галереєю «Коло».