Тематична зустріч студентів спеціальностей "Бібліотечна справа" та "Діловодство" з виконавчим асистентом заступника Міністра внутрішніх справ України Анастасією Шмалько

IMG 085625   лютого 2016 року

25 лютого 2016 р. студенти ІІ і ІІІ курсів спеціальностей «Бібліотечна справа» і «Діловодство» разом з викладачем О. А. Сірою відвідали Національну парламентську бібліотеку України, де у рамках проекту «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції» відбулась тематична зустріч – «Ти можеш змінити країну на краще» з виконавчим асистентом заступника Міністра внутрішніх справ України Анастасією Шмалько, заступником начальника Патрульної поліції Олексієм Білошицьким та іншими представниками.
У рамках зустрічі студенти мали змогу ознайомитися з діяльністю Відділу обслуговування користувачів (абонементом) НПБУ.
Висловлюємо щиру вдячність колективу співробітників Національної парламентської бібліотеки України за плідну співпрацю з коледжем.