Тематична педагогічна рада «Освітньо-культурна та освітньо-соціалізаційна функція освітнього середовища Університетського коледжу: потенційні ресурси та шляхи реалізації»​

IMG 085603   березня 2016 року

3 березня 2016 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась тематична педагогічна рада «Освітньо-культурна та освітньо-соціалізаційна функція освітнього середовища Університетського коледжу: потенційні ресурси та шляхи реалізації».
З основною доповіддю виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Н.М. Нос. Освітньо-соціалізаційну функцію освітнього середовища висвітлила співдоповідач, голова циклової комісії з педагогічної освіти Л.Л. Артюх. До обговорення активно долучились викладачі, члени Ради студентського самоврядування, студентського наукового товариства. Серед питань, які обговорювались:
- формування україномовного середовища;
- особливості соціально-психологічної адаптації першокурсників;
- потенційні шляхи розвитку студентського самоврядування;
- досвід роботи гуртків Університетського коледжу;
- реалізація екологічних проектів, та ін.
Виступи засвідчили зацікавленість викладачів щодо означеної теми та необхідність налагодження системної роботи щодо реалізації освітньо-культурної та освітньо-соціалізаційної функцій освітнього середовища Університетського коледжу.