Зустріч викладачів циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту з кандидатом фізико-математичних наук Рудиком О.Б.

IMG 085628   січня 2016 року

28 січня 2016 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся науково-практичний семінар на базі циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту на тему "Навчально-методичне забезпечення викладання інформатики на основі вільно поширюваного програмного забезпечення". Доповідач, доцент кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат фізико-математичних наук Рудик О.Б., окреслив фінансово-правові, морально-етичні і освітянські проблеми питання, описав досягнення ІППО у створенні навчально-методичного забезпечення викладання інформатики на основі вільно поширюваного програмного забезпечення високої якості. В ході семінару використано матеріали сайту "Київські учнівські олімпіади з інформаційних технологій і вивчення інформатики".