Концерт класу викладача музики Анастасії Романенко

IMG 085624   грудня 2015 року

24 грудня 2015 року в актовій залі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся концерт класу викладача музики Анастасії Романенко «До ювілеїв геніїв: Й.С. Бах – Г.Ф. Гендель – Дж.Б. Перголезі – В.А. Моцарт – М.І. Глінка – Ф.Ф. Шопен – С.І. Танєєв – І.Н. Шамо».
Почесна гостя концерту – лауреат та дипломант Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів, провідний соліст-ілюстратор кафедри концертмейстерства Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського Ірина Бєлова (мецо-сопрано), виконавська манера якої відрізняється глибоким внутрішнім розкриттям образу, особливою вишуканістю.
У концерті звучала вокально-інструментальна музика чотирьох століть, від бароко до сучасності, у виконанні співачки Ірини Бєлової, викладача класу фортепіано Анастасії Романенко та студентів спеціальності «Музичне мистецтво» Наталії Прокопович (III курс) і Катерини Нанай (IV курс). Фортепіанні твори виконували студентка спеціальності «Музичне мистецтво» Людмила Світельська (I курс) та дует викладачів Анастасії Романенко і Наталі Лютенко.
Сподіваємося, що проведення подібних заходів стане доброю традицією Університетського коледжу.