Книгознавчі читання

IMG 085614   грудня 2014 року

14 грудня 2015 року в стінах Університетського коледжу відбулися книгознавчі читання, присвячені 175-річчю з дня народження видатного українського письменника, драматурга та культурного діяча М.П.Старицького. В організації та проведенні заходу брали участь студенти 1 курсу груп «Організація виробництва» і «Фінанси та кредит» під керівництвом викладача української мови та літератури Король Наталії Вікторівни. Студенти читали поезію, декламували уривки з прозових творів М.Старицького, присвячених героїчній минувшині нашого народу; акапельно прозвучала українська народна пісня «Ніч яка місячна, Господи, ясная…». А прикрасою цього заходу був виступ акторів коледжанського театру «Іскра Прометея» (художній керівник - Валентина Петрівна Пастушенко ) з фрагментом вистави «За двома зайцями».