Тренінг «Корпоративна культура Університету»

IMG 085610   грудня 2015 року

10 грудня 2015 року викладачами циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Дудник О.В, Станжур Т.Г., Мащакевич О.М, Кичань О.М. був проведений тренінг «Корпоративна культура Університету» для студентів груп ОВмс-13-4.Од, ФКмс-13-3.Од, СПмс-12-4.Од, ОВмс-14-4.Од, ФКмс-14-3.Од, ОВмс-15-4.Од, ФКмс-15-3.Од. Автор проекту – Станжур Т.Г.
Метою тренінгу було закріплення знання про корпоративну культуру Університету, його місію, візію та цінності. Ігри в командах, обговорення, індивідуальні завдання дали змогу кожному учаснику працювати в команді і в той же час приймати самостійні рішення.
Тренінг допоміг зрозуміти студентам, що корпоративна культура формується абсолютно кожною людиною, що належить до Університету та всі ми несемо відповідальність за те, якою буде наша корпоративна культура, а відповідно, і атмосфера в грінченківській родині.