Національний музей народного декоративного мистецтва

IMG 085610   грудня 2015 року

10 грудня 2015 студенти Університетського коледжу (групи 44ПО, 42ПО, 32ДО, 31ДО, 3ОМ, 2ОМ, 2ФВ, 13ПО, 11ДО, 1ММ) разом з кураторами відвідали Національний музей народного декоративного мистецтва. Екскурсія була проведена в рамках Грінченківської декади.
Здобувачі освітніх послуг мали змогу побачити предмети інтер’єру та побутові речі українських родин ХVIII-XXcт: ікони, килими, скрині, рушники, керамічний і дерев’яний посуд, одяг, прикраси.
Також в музеї було представлено друге перевидання «Словника української мови» за редакцією Б.Д.Грінченка, яке було здійснене фототипічним способом у 1925р., а наразі вже є раритетною пам’яткою. Коледжан зацікавило дане видання, котре свого часу мало значний вплив на усталення української літературної мови та літературного правопису.