Круглий стіл «Грінченко - лексикограф»

IMG 085610   грудня 2015 року

10 грудня 2015 року в рамках Грінченківської декади в Університетському коледжі відбулося засідання круглого столу «Грінченко - лексикограф» за ініціативи студентів I курсу спеціальностей «Початкова освіта» та «Видавнича справа» та викладачів Гаєвської Наталії Сергіївни, Кашуби Наталії Вікторівни.
Студентські наукові дослідження сприяли розумінню внеску Бориса Дмитровича Грінченка в розвиток лексикографічної спадщини. Дискусія розгорнулася навколо проблеми «Грінченко автор чи упорядник словника». В результаті обговорення з використанням наукових статей та матеріалів листування самого Б. Д. Грінченка дійшли висновку, що ця лексикографічна праця заслуговує на золотий пам’ятник від усього українського народу. Борис Дмитрович Грінченко і автор, і упорядник словника, який високо оцінений сучасною мовознавчою наукою.