Студентська конференція «Педагогічна спадщина Бориса Грінченка»

IMG 08569   грудня 2015 року

9 грудня 2015 року в рамках Грінченківської декади студенти групи СПмс-1-14-4.Од взяли участь у конференції «Педагогічна спадщина Бориса Грінченка» (модератор – викладач циклової комісії з педагогічної освіти Валентина Іванівна Середня).
Мета конференції: аналіз педагогічних ідей Бориса Грінченка та їх актуальності для сучасної освіти і виховання.
В ході конференції студенти розглянули різні аспекти діяльності Б.Д. Грінченка: як письменника, поета, педагога, автора підручників для дітей, лексикографа, лінгвіста, фольклориста. Справжньою окрасою конференції стали уривки прозових і поетичних творів Бориса Грінченка у виконанні студентів.
При обговоренні студентами основних напрямів діяльності Б.Д. Грінченка було порушене питання про досвід сімейного виховання родини Грінченків і прийнято рішення про проведення круглого стола для його розгляду найближчим часом.