Науково-розважальний квест «Київ Грінченка»

IMG 085611   грудня 2015 року

10 грудня 2015 року за ініціативи викладачів Ладоненко М.І. та Казіміренко О.В. відбувся науково-розважальний квест «Київ Грінченка», в якому взяли участь студенти І, ІІ та IV курсів спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Дизайн».
Метою заходу було мотивувати студентів до різнобічного дослідження культурної спадщини Бориса Грінченка, актуалізувати професійні знання та навички, розвити вміння мислити логічно та працювати в команді.
Студенти мали продемонструвати неабияку кмітливість, хороше орієнтування на місцевості, обізнаність у розміщенні культурних пам’яток Києва. Маршрут розпочинався зі станції метро «Поштова площа», наступними були такі зупинки: «Фунікулер», пам’ятник княгині Ользі, Міністерство закордонних справ України, пам’ятник персонажам кінокомедії «За двома зайцями», замок Річарда, літературно-меморіальний музей М.Булгакова, Львівська майстерня шоколаду, фонтан Самсон. Заключною локацією став пам’ятник Г.Сковороді, де й відбулось урочисте привітання переможців команди IV курсу спеціальності «Дизайн».
Добра традиція активних та пізнавальних заходів буде продовжена й надалі, адже вона знайшла щирих шанувальників серед творчої молоді Університетського коледжу.