Науково-практична конференція «Мистецька освіта XXI століття»

IMG 085607   грудня 2015 року

7 грудня 2015 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася науково-практична конференція «Мистецька освіта XXI століття». Вона об’єднала студентів, аспірантів, викладачів та науковців Університетського коледжу й Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, Коледжу Київського інституту музики імені Р.М. Глієра, Інституту педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.
Кожна доповідь супроводжувалася змістовною дискусією. Викладачі ділилися своїм досвідом, зосереджували увагу на актуальних проблемах професійної освіти і художньої культури; студенти та аспіранти висловлювали своє бачення перспектив мистецької освіти XXI століття.
Цікавою виявилася ідея-знахідка проілюструвати доповідь живим звуком.
Так, виступ Катерини Нанай із доповіддю «Роберт Шуман та музична педагогіка» завершився вдумливим, проникливим виконанням Тетяною Батрак п’єси для фортепіано у формі фугети d-moll Р. Шумана (обидві – студентки відповідно IV та I курсу Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка, клас викладача Анастасії Романівни Романенко).
Конференція «Мистецька освіта XXI століття» започаткувала нову форму презентації творчих надбань та наукових розвідок грінченківської родини.