Круглий стіл «Світ дитини у малій прозі Бориса Грінченка»

IMG 085607   грудня 2015 року

07 грудня 2015 року для студентів ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» проведено круглий стіл «Світ дитини в малій прозі Бориса Грінченка».
Мета заходу - дослідити оповідання Б.Д.Грінченка, що відзначаються глибоким гуманізмом, проникненням у світ дитячої психології; залучити студентів до розуміння духовного світу митця, вміти поціновувати такі чесноти, як доброта, порядність, чесність, прагнення до самовдосконалення.
Результатом круглого столу стало створення студентами узагальненого психологічного портрету дитини грінченківської епохи, пошук шляхів розв’язання означених конфліктів, з’ясування соціальних чинників, що зумовили їх страждання, а також визначення місії вчителя у становленні особистості.
Модератори заходу - Полос О.Д., Сидоренко Ю.С., викладачі циклової комісії видавничої справи, культури та української філології Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.