Майстер-клас «Присвята джазу: від американської традиції до сучасності» В.А. Полянського

IMG 085603   грудня 2015 року

03 грудня 2015 року в актовій залі Університетського коледжу відбувся майстер-клас В’ячеслава Анваровича Полянського – заслуженого діяча мистецтв України, професора Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.
Під час заходу було висвітлено ранні етапи формування джазу, розглянуто його перші стилістичні різновиди; проаналізовано специфіку музичних інструментів та творчість провідних джазових музикантів (Л. Армстронг, Д. Еллінгтон, Е. Фітцжеральд та ін.).
Невід’ємною частиною майстер-класу була гра на фортепіано самого В.А. Полянського, який проілюстрував деякі фактурні прийоми, гармонічні звороти сучасного джазу, окреслив тенденції розвитку імпровізаційної музики.
Висловлюємо щиру вдячність за можливість насолодитися віртуозністю гри!