Педагогічні читання «Втілення ідей Б. Д. Грінченка в сучасну освітню практику початкової школи»

IMG 085601   грудня 2015 року

Нехай він палає, не згасне повік,

Той промінь добра, що Грінченко зберіг.

Нехай зігріває він душу й серця,

І хай захистить його милість Творця!

В. Плескун

1 грудня 2015 року студенти 4 курсу Університетського коледжу спеціальності «Початкова освіта» та викладачі О.Д.Полос, К.А. Романенко взяли участь у щорічних  Педагогічних читаннях «Втілення ідей Б. Д. Грінченка в сучасну освітню практику початкової школи». Організатором виступила кафедра початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

З доповіддю на тему «Унікальна українська родина Грінченків» виступила студентка коледжу Лавренко Дар’я  (ПОмс-1-12-4.0д).

Студентам коледжу було запропоновано переглянути документальний фільм про Б. Грінченка «Ловець слів» та організовано екскурсію до Музею українського побуту.

Директор Педагогічного інституту Юрченко В.І. провів профорієнтаційний діалог із студентами  Університетського коледжу щодо ступеневої освіти в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації Педагогічного інституту за запрошення та змістовний діалог.

Педагогічні читання

Нехай він палає, не згасне повік,

Той промінь добра, що Грінченко зберіг.

Нехай зігріває він душу й серця,

І хай захистить його милість Творця!

В. Плескун

Студентам коледжу було запропоновано переглянути документальний фільм про Б. Грінченка «Ловець слів» та організовано екскурсію до Музею українського побуту.

Директор Педагогічного інституту Юрченко В.І. провів профорієнтаційний діалог із студентами  Університетського коледжу щодо ступеневої освіти в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка.