Всеукраїнська науково-практична конференція «Комунікаційні стратегії сучасної школи»

IMG 085627   листопада 2015 року

27 листопада 2015 року викладачі циклової комісії видавничої справи, культури та української філології й студенти ІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Комунікаційні стратегії сучасної школи», що проходила на базі Національної парламентської бібліотеки України.
На пленарному засіданні з доповідями виступили провідні науковці України, зокрема: Різун В.В. (директор Інституту журналістики КНУ імені Т.Шевченка, доктор філологічних наук, професор), Поліщук Я.О. (професор кафедри української літератури і компаративістики КУ імені Бориса Грінченка, головний редактор журналу «Українське слово і сучасність»), Мартиненко С.М. (завідувач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін КУ імені Бориса Грінченка) та інші.
Викладачі мали можливість відвідати майстер-класи «Діловий етикет комунікації», «Написання сучасної наукової статті», «Як стати успішним у спілкуванні», «Розроби цікавий урок».