Виїзне практичне заняття із дисципліни «Практичний курс інформатики з елементами програмування»

IMG 085624   листопада 2015 року

24 листопада 2015 року студенти ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» взяли участь у виїзному практичному занятті із дисципліни «Практичний курс інформатики з елементами програмування» за темою «Основи робототехніки Lego-Education. Навчальні конструктори та програмне забезпечення» на базі ЗНЗ 1 ступеня «Академія сучасної освіти».

Майстерклас провів Корнієнко Анатолій Анатолійович, вчитель інформатики, тренер переможців Всеукраїнської олімпіади з робототехніки, учасник Всесвітньої олімпіади з робототехніки 2015 в Катарі, випускник Коледжу 2007 року.
Студенти ознайомилися з напрямком STEM-освіти, «навчанням через дію» – основним принципом Lego-Education та спостерігали за створенням та діями роботів.
Адміністрація і студенти Університетського коледжу висловлюють щиру вдячність директору ЗНЗ 1 ступеня «Академія сучасної освіти» Курмаз Тетяні Вікторівні, вчителю Корнієнко Анатолію Анатолійовичу за надану матеріальну базу та проведене на високому науковому рівні високоефективне заняття.