Розмовний клуб ET Club ('English talkers')

IMG 085613   листопада 2015 року

Протягом жовтня відбувся ряд зустрічей розмовного клубу ET Club ('English talkers'). Цю спільноту було започатковано з ініціативи Ради студентського самоврядування Університетського коледжу.
Діяльність клубу включає спілкування, обговорення автентичних фільмів, книжок, пісень, дискусії на актуальні теми, виконання творчих завдань у командах та багато різноманітних цікавинок для любителів англійської мови та тих, хто бажає підтримувати та вдосконалювати свій рівень іншомовної комунікативної компетентності.
Перші зустрічі мали значний успіх серед студентів другого та третього курсів спеціальностей Організація виробництва, Початкова освіта та Правознавство. І з кожним днем кількість зацікавлених у таких зустрічах лише зростає.
Запрошуємо студентів всіх курсів та спеціальностей долучатися до нашої спільноти. Орієнтовно зустрічі відбуватимуться щопонеділка о 16:00 в аудиторії 28.
Куратор зустрічей - викладач англійської мови ЦКВ іноземних мов Лариса Юріївна Руснак.