Літературна вітальня «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п'янить»

IMG 08566   листопада 2015 року

6 листопада 2015 року в Університетському коледжі викладачами циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Груздьовою О.В., Пастушенко В.П. за сприянням викладачів музики і хореографії Кифенко А.М., Теряєвої Л.А. проведено літературну вітальню «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п'янить».
Мета заходу - популяризація рідного слова, пісні, презентація студентських талантів. Виховання міцного, дружного колективу, патріотів власної держави.
Активними учасниками були студенти всіх спеціальностей, які майстерно декламували поезію та гуморески про мову, знайомили з історією першої абетки, життям Кирила і Мефодія, виконували пісні, відповідали на запитання у ході гри «Мікрофон в зал». Також, слід відзначити гру акторів студентського театру «Іскра Прометея», яка нікого не залишила байдужим.