Форум художніх проектів

IMG 08567   жовтня 2015 року

7 жовтня 2015 року викладачі циклової комісії образотворчого мистецтва та дизайну, студенти ІІ, IV курсів спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Дизайн» відвідали щорічний Форум художніх проектів «Х ART-KYIV Contemporary 2015» (Мистецький арсенал, м.Київ).
Десятий рік поспіль цей проект демонструє процеси, які відбуваються у сучасному суспільстві, сприяє розумінню розвитку мистецтва у ретроспективі за останні двадцять років в Україні. На виставці представлені проекти з актуальним компонентом, експериментом та широкими медійними можливостями. ART-KYIV сьогодні – це простір для художньої комунікації, дискусій, досліджень, обміну та навчання, це наочна можливість доторкнутись до історії українського мистецтва, яка твориться прямо на наших очах.
Представлений зріз творчих пошуків та знахідок підкріплює інтерес студентства до внеску українських митців у світовий художній фонд.
Модератори заходу: Ладоненко М.І., Казіміренко О.В.