Театралізована екскурсія «Вартові музейних скарбів»

17 травня 2019 року у рамках акції «Ніч у музеї» до Міжнародного дня музеїв відбудеться театралізована екскурсія «Вартові музейних скарбів» – спільний проект Національного музею українського народного декоративного мистецтва та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка.

Мета екскурсії – познайомити відвідувачів із видатними діячами культури, меценатами, етнографами, розповісти про їхню діяльність, а саме про наповнення колекції Національного музею українського народного декоративного мистецтва й організацію виставки прикладного мистецтва та кустарних виробів, що відбулася 1906 року.

Тож запрошуємо усіх охочих поринути у часі, поспілкуватися з відомими історичними постатями та відкрити новий, раніше невідомий, світ музейного життя.
Екскурсія безкоштовна!

Реєстрація кожного учасника - ОБОВ'ЯЗКОВА!

Посилання для реєстрації на 18:30
Посилання для реєстрації на 19:30